Endonezyalı Firmaların 88. İzmir Enternasyonal Fuarı’na Katılımı Hk.

Endonezyalı Firmaların 88. İzmir Enternasyonal Fuarı’na Katılımı Hk.


Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan ve Endonezya Ankara Büyükelçiliği’nin yazısına istinaden;

6-10 Eylül 2019 tarihlerinde İzmir Kültürpark'ta düzenlenmesi planlanan 88. İzmir Enternasyonal Fuarı'na Endonezya tarafından katılım sağlanacağı ve anılan fuarda dokuz firma ile Hol 2'de Endonezya standının açılacağı bildirilmiştir.

Bahsekonu yazıda, fuarda yer alacak ve ürünlerini sergileyecek olan Endonezya firmalarının Türk firmaları ile tanışmayı ve çalışma fırsatlarını değerlendirmeyi arzu ettikleri ifade edilmiştir.

Bu çerçevede, gıda, kâğıt, tüketim, spor malzemeleri, bitkisel ürünler, baharatlar ve diğer Endonezya ürünleri hakkında bilgi edinmek ve Endonezyalı firmalar ile işbirliği yapmak isteyen firmalarımız Endonezya Standı'na davet edilmektedir.

Fuara katılan Endonezyalı firmalarının listesine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği web sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde "Hizmetler" başlığı altındaki Uluslararası İş İmkânları/Yurtiçi Etkinlikler bölümünden temin edilebilmektedir.

88. İzmir Enternasyonal Fuarı'na ilişkin güncel bilgilere https://ief.izfas.com.tr/index.php/tr/ web adresinden ulaşılabilmekte olup tüm ilgili üyelerimize duyurulur.

 

 

Dosya Eki:
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası