BELEDİYESPOR'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Haber Resimleri

Habere İlişkin Dosyalar

BELEDİYESPOR'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ve beraberindeki yönetim kurulu ve Meclis Üyeleri, Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Harun Budaklı’yı ziyaret ederek tebrik etti.

Başkan Mustafa Eken, geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurul toplantısında göreve seçilen Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Harun Budaklı ile bir süre sohbet ederek, yeni görevinde başarı diledi.

Belediyespor’un Sivasspor’dan sonra Sivas’ın ikinci bir markası olduğunu ifade eden Başkan Eken, kendisinin daha önceki yıllarda Sivas Belediyespor’da yöneticilik yaptığını hatırlatarak, camiayı yakından tanıdığını, takip ettiğini ve başarıları ile gurur duyduğunu söyledi. Eken, “ Belediyespor ilimizi hem ligde olsun, hem Ziraat Türkiye Kupasında olsun aldığı başarılı sonuçlarla çok güzel temsil etmiştir. Bundan sonra da aynı başarıyla temsil etmeye devam edecektir. Sivas Belediyespor’un bundan sonra da yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Belediyespor Kulübü Başkanı Harun Budaklı ise önceki yıllarda camiada yöneticilik yapan TSO Başkanı Mustafa Eken’in, Belediyespor’a olan ilgisi ve yakınlığından dolayı memnuniyetini belirterek, bundan sonra da desteklerinin devam edeceğine inandığını söyledi.

Sivas Belediyespor’un çeşitli dallarda Sivas’ı temsil eden önemli tanıtım aracı olduğunu belirten Başkan Budaklı, TSO Başkanı Mustafa Eken ve yönetim kurulu üyelerine nezaket ziyaretleri sebebiyle teşekkür etti.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası