ULUSLARARASI İŞAĞLARI İHTİYAÇ TESPİT ANKETİ

Haber Resimleri

Habere İlişkin Dosyalar

ULUSLARARASI İŞAĞLARI İHTİYAÇ TESPİT ANKETİ


Sivas Ticaret ve  Sanayi Odası tarafından Eskişehir Sanayi Odası ile birlikte ortak uygulanmakta olan ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen “Kümeler ve KOBİ’lerin Uluslararası İşağları ile Desteklenmesi” başlıklı projemiz kapsamında, üyelerimizin uluslararasılaşma ve ihracat alanındaki ihtiyaçlarının tespit edilmesi amacıyla bir araştırma yürütülmektedir.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerinin ihracat kapasitelerinin artırılması adına hayata geçirdiği projede İspanya’dan Barcelona Ticaret Odası ve Fransa’dan Rhone-Alpes (Lyon) Ticaret Odası ortak olarak yer almaktadır.

Koordinatörlüğü Eskişehir Sanayi Odası tarafından yapılacak olan proje ile Avrupalı ve Türk iş çevrelerinin entegrasyonunun geliştirilmesi, Türkiye’de ve AB’de iş ağlarının oluşturulması ve Türkiye’nin AB’ye katılımının desteklenmesi hedeflenmektedir.

Söz konusu projede belirlenen faaliyetlerin verimliliğinin artırılması adına “Uluslararası İşağları İhtiyaç Tespit Anketi” hazırlanmıştır.

Linkte yer alan Anketin doldurulması üyelerimizin ihtiyaçlarının en doğru şekilde belirlenerek buna yönelik eylemlerin geliştirilmesi adına önem taşımaktadır. Uluslararası İşağları İhtiyaç Tespit Anketi’nin 16 Mayıs 2019 tarihine kadar doldurularak Odamıza iletilmesini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdV_DI0dvaaEsg6y78sN_O4FIfXYHMkTr1SIPyBqAU3lomXsg/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR37Hf5KhgyR-UE6PNwGUm8wPe43KGJPxj5Fjvvx3iZiQ6-YZqSPHmbwDn8

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası