DOĞA KOLEJİ’NDEN TSO ÜYELERİNE %25 İNDİRİM

Haber Resimleri

Habere İlişkin Dosyalar

DOĞA KOLEJİ’NDEN TSO ÜYELERİNE %25 İNDİRİM


Odamız ile Sivas Doğa Koleji arasında tüm üyelerimize yönelik %25 indirim yapılmasını içeren protokol anlaşması yapıldı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, “İmzaladığımız protokolün öncelikle hayırlı olmasını diliyorum. Ekonominin zor döneminde %25’lik bir indirim ciddi bir rakam. Bu indirimden Odamızın tüm üyeleri faydalanabilecektir. Oda üyelerimizin yanında olan bütün firmalar başımızın tacıdır. Odamız üyesi diğer özel okul ve tüm sektörlerden indirim talebi gelmesi halinde odamızın kapıları sonuna kadar açık olacaktır. Bu duyarlılıklarından dolayı Doğa Koleji yetkililerine teşekkür ediyorum”” dedi.

Doğa Koleji İlkokul müdürü Bekir Sıtkı Şekerci, ekonomik krizin yaşandığı ülkemizde TSO’ya kayıtlı işadamı ve esnaflara bir katkı da Doğa Koleji olarak sunmak istediklerini söyledi.

İmza törenine Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, Sivas Doğa Koleji Fen Lisesi Müdürü Sema Güngör, İlkokul Müdürü Bekir Sıtkı Şekerci, Ortaokul Müdürü Seval Ekinci, Anaokulu Müdürü Gamze Kaynar katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ile Doğa Koleji adına İlkokul Müdürü Bekir Sıtkı Şekerci arasında bir yıl geçerli olmak üzere eğitim sözleşmesi imzalandı.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası