Sivasspor'a Yeni Otobüs Kampanyası Başlatılacak

Haber Resimleri

Habere İlişkin Dosyalar

Sivasspor'a Yeni Otobüs Kampanyası Başlatılacak


Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, Sivasspor’a yeni bir otobüs alınması için kampanya başlatacaklarını söyledi.

Sivas Valiliğinde düzenlenen Spor Güvenliği ve Sivasspor’a destek toplantısında konuşan Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, “Sivas TSO olarak her zaman Sivasspor’umuzun ve taraftarlarımızın yanındayız” dedi.

Taraftar gruplarına ve Sivasspor’a destek olan odaların başında Sivas Ticaret ve Sanayi Odası’nın geldiğine dikkat çeken Eken, “Deplasmanlara otobüs desteklerimiz devam edecek. Bunlar dışında yapmamız gereken ne varsa yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 Sivasspor’un otobüsünün geçmişte STSO tarafından alındığını ve artık yeni bir otobüs alınması gerektiğini dile getiren Eken, şunları kaydetti; “Biz, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası olarak şehrimizin en önemli markası olan Sivasspor’umuza destek vermeye devam edeceğiz. Bu kapsamda mevcut otobüs eskidiği için yeni otobüs almak için kampanya başlatacağız. Bu kampanyaya işadamlarımız, esnaflarımız, tüccarlarımız destek verecek. Sivasspor’umuz için elimizi taşın altına koymayı sürdüreceğiz. Kampanyanın detaylarını önümüzdeki günlerde açıklayacağız. Başta sayın valimiz ve belediye başkanımızın da desteklerini alarak, esnaf arkadaşlarımızla birlikte takımımıza yeni bir otobüs alacağız.”

Taraftar grupları da kendilerine her zaman destek veren STSO Başkanı Mustafa Eken’e teşekkür etti.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası