• 16-05-2018
BAKAN YILMAZ ZİYARET EDİLDİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken başkanlığında ki Odamız heyeti Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ı Ankara’da ziyaret etti.

Bakan İsmet Yılmaz, heyeti kabulünde şöyle konuştu:  “Sivas’a en fazla katkı sunan sivil toplum örgütlerinin başında Ticaret ve Sanayi Odamız geliyor. Diğer STK’lar gibi talepleri dile getirmiyorsunuz, aynı zamanda çözüm önerilerini de sunuyorsunuz. Sorumluluğunuz çok fazla. Yeni görevinizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah yüz akıyla döneminizi tamamlamayı diliyorum” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ise “Sizlerin öncülüğünde Sivas için çalışmaktan gurur duyacağız. Sizlerin arkamızda olduğunu bilmek bizlere güç veriyor” dedi.

Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette heyet adına Başkan Eken, Bakan Yılmaz’a bolluk ve bereketi simgeleyen Hayat  Ağacı hediye etti.

Ziyarete Yönetim Kurulu Üyelerimiz Cengiz Akpolat ve Yüksel Aksoy, İdris Ocak, İsmet Ülker, Burak Yaray, Babür Şardaş, Savaş Kangal, Ümit Yerlikaya ile Meclis Başkan Vekili Burhan Demirkaynak ile TOBB Delege Üyeleri Mustafa Sarılar ve Yılmaz Çetin katıldı.