Kullanıcı Girişi

Lütfen TC numaranızı ve şifrenizi yazarak giriş yapın.


TC No:


Şifre:


 
İptal


Meslek Komiteleri

Oda meslek komitelerinin görevleri şunlardır:


a) Meslekleri ile ilgili incelemeler yapmak, yararlı ve gerekli gördükleri tedbirleri görüşülmek üzere yönetim kuruluna teklif etmek.
b) Meslek komitesiyle ilgili olarak meclis gündeminde yer alan konularda başkan, başkan yardımcısı veya uygun görülen üyelerin, oy kullanmamak üzere meclis toplantısına katılmasına karar vermek.
c) Mesleklerine ait işler hakkında, meclis veya yönetim kurulu tarafından bilgi istenmesi halinde, bu konuda araştırma yapmak ve istemi cevaplandırmak.
d) İlgili mevzuatla verilen diğer görevleri yerine getirmek.
 KOMİTESİ ÜYELER GÖREVİ
 1.KOMİTE TURGAY ŞAHİN BAŞKAN
FATİH ELBİR BAŞKAN VEKİLİ
ÇETİN YILDIRIM ÜYE
HAYRULLAH KARAKAYA ÜYE
ERDEM ŞİMŞEK ÜYE
HULUSİ KANTAR ÜYE
ASIM ÖZTÜRK ÜYE
2.KOMİTE GÜLBEYİ TURSUN BAŞKAN
ZEKİ ÖZDEMİR ÜYE
MUSA EMMİOĞLU ÜYE
C.KAAN KARADELİ ÜYE
AHMET EMMİOĞLU ÜYE
3.KOMİTE ÜNAL KARACA BAŞKAN
RECEP TAŞPINAR BAŞKAN VEKİLİ
OSMAN YILDIRIM ÜYE
DURSUN DOYMUŞ ÜYE
TURHAN TUNAHAN ÜYE
MUSTAFA IŞIK ÜYE
HAYDAR AYDIN ÜYE
4.KOMİTE HÜLYA ELAGÖZ ÜYE
FATİH AKIN BAŞKAN VEKİLİ
ZEKİ BULUT ÜYE
İDRİS OCAK ÜYE
ADEM KARABAĞ ÜYE
MACİT ÜNVER ÜYE
İLYAS OCAK ÜYE
5.KOMİTE REHA KARS BAŞKAN
MURAT AVAR BAŞKAN VEKİLİ
AZİZ DOĞAN ÜYE
ERSİN AKTAN ÜYE
MURAT DİRLİK ÜYE
MURAT CEYHAN ÜYE
MURAT ÇELİK ÜYE
ABDULLAH DEVRAN ÜYE
MUSTAFA SARILAR ÜYE
HALİS KAPLAN ÜYE
YÜKSEL AKSOY ÜYE
ALİ DURMAZ ÜYE
SABİT AKGÜL ÜYE
7.KOMİTE CENGİZ KELLECİ BAŞKAN
M.ÜMİT METİN BAŞKAN VEKİLİ
OSMAN YILDIZ ÜYE
T.ÖZGÜR KURT ÜYE
ÖZGÜR DUMAN ÜYE
LEVENT POLAT ÜYE
BÜNYAMİN KUZU ÜYE
8.KOMİTE KENAN ŞAHİN BAŞKAN
GÜLSER VACİD BAŞKAN VEKİLİ
RIFAT DUMAN ÜYE
MUSTAFA EKEN ÜYE
M.FAHRİ YILMAZ ÜYE
MURAT OĞRAK ÜYE
BAHADIR YARIŞ ÜYE
9.KOMİTE ENVER ÖZATA BAŞKAN
KORKUT HAN TÜMER BAŞKAN VEKİLİ
NECATİ GÜLBAHAR ÜYE
Y.ZİYA SAYICI ÜYE
CENGİZ TAŞDEMİRCANAN ÜYE
ALİ ARIKAN ÜYE
MURAT DİRLİK ÜYE
10.KOMİTE SİNAN DEMİR BAŞKAN
SİNAN FİŞNE BAŞKAN VEKİLİ
A.İBRAHİM ÇETİNBAŞ ÜYE
NECATİ ŞAHİN ÜYE
MURAT AYDIN ÜYE
SUAT ERPUL ÜYE
TARIK BİÇER ÜYE
11.KOMİTE MAHMUT YILDIZ BAŞKAN
ALİ YILDIRIM BAŞKAN VEKİLİ
SERKAN KARAÇANAK ÜYE
OSMAN DENİZ ÜYE
GÖKHAN GÖKÇEK ÜYE
12.KOMİTE AHMET HAKSEVER BAŞKAN
HAKAN ÇAKIR BAŞKAN VEKİLİ
AHMET DEMİR ÜYE
M.LATİF ÜNÜVAR ÜYE
ÖMER AĞDOĞAN ÜYE
MUHARREM YILMAZ ÜYE
GÖKHAN TOKUŞ ÜYE
13.KOMİTE BAHATTİN POLATGİL BAŞKAN
ÇİLHAN ÖZKAYA BAŞKAN VEKİLİ
SERVET ALDIM ÜYE
HÜSEYİN TOPGÜL ÜYE
MEHMET CAN ÜYE
SERKAN BALK ÜYE
AYHAN AKTAN ÜYE
14.KOMİTE EVREN İSMET YILMAZ BAŞKAN
EROL DOĞAN BAŞKAN VEKİLİ
TURAN YILDIRIMLI ÜYE
MUTTALİP AKAR ÜYE
HÜSEYİN YERLİYURT ÜYE
ZAFER KAYAYURT ÜYE
GÖKSEL ÇAKIRTAŞ ÜYE
15.KOMİTE BÜNYAMİN KOÇ BAŞKAN
ÇAĞDAŞ GAYRETLİ ÜYE
A.ALPER KILINÇ ÜYE
ADEM DOĞAN ÜYE
İDRİS KARAHAN ÜYE
16.KOMİTE EBUBEKİR IŞKIN BAŞKAN
ABDULLAH AKDOĞAN BAŞKAN VEKİLİ
ŞERİF DEMİRAL ÜYE
ADNAN KOÇ ÜYE
CEM YILMAZ ÜYE
MEHMET BARIŞ ÇİFTÇİ ÜYE
17.KOMİTE LEVENT SÖNMEZ  BAŞKAN
SEYFİ BAŞ BAŞKAN VEKİLİ
M.MUSTAFA KORKMAZ ÜYE
CENGİZ AKPOLAT ÜYE
TURAN TOPGÜL ÜYE
SERKAN YURTÇUL ÜYE
18.KOMİTE MURAT KAYA ÜYE
ABDUSSELAM BULUT ÜYE
M.RUHİ HERGÜNER ÜYE
H.İBRAHİM ÇİTİL ÜYE
BÜNYAMİN YILDIRIM ÜYE
CEMİL LAÇİNER BAŞKAN
H.ŞERAFETTİN TAŞAR BAŞKAN VEKİLİ
19.KOMİTE İLYAS DURAK BAŞKAN
SİNAN ÖZERÇİN BAŞKAN VEKİLİ
MUSTAFA ÖZTÜRK ÜYE
MUZAFFER GEZGİN ÜYE
Y.ZİYA KURT ÜYE
20.KOMİTE ERDAL GEDİK BAŞKAN
HAYRETTİN GÜLER ÜYE
ÖZCAN DEMİRKOL ÜYE
YILMAZ ÇETİN ÜYE
NECATİ İPTİL ÜYE
YUSUF KOÇ BAŞKAN VEKİLİ
TAŞTAN ÖCALAN ÜYE
BEKİR ÇAM ÜYE
FUAT KOYLAN ÜYE
SAMİ ARİFER ÜYE
E.GÜRKAN GÜRLEYÜK ÜYE