Sivas Evlatlarına Sahip Çıkıyor

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, Sivas Hizmet Vakfı tarafından ‘Sivas Evlatlarına Sahip Çıkıyor’ sloganıyla başlatılan burs kampanyası bilgilendirme toplantısına katıldı.Sivas Valiliğinde düzenlenen toplantıya Vali Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları..

Eken: "Beni İlgilendiren Üyelerimiz ve...

Sivas Ticaret ve Sanayi Odamız (STSO) Eylül ayı olağan meclis toplantısı Çetin Yıldırım Başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis Salonumuzda gerçekleşen toplantı gündem maddelerinin okunmasıyla başladı.  Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, yönetim kurulu çalışmaları hakkında Meclis Üyelerimizi..

İhale Duyurusu

DEĞERLİ ÜYELERİMİZE DUYURULUR; Sivas Tüccar ve Sanayiciler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) altında yer alan düğün salonu kapalı zarf usulü yöntemi ile 5 yıllığına kiralama için ihaleye çıkarılacaktır. İhale 23 Eylül 2019 Pazartesi günü saat 17.00’da STSO’da..

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sürenin...

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 7181 sayılı Tapu Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun ile 6292 sayılı Kanuna Geçici Madde 9 eklenerek 2/B taşınmazlarına ve Hazineye Ait Tarım Arazilerinin satışına ilişkin başvuru ve ödeme süreleri 16.12.2019 tarihine kadar uzatıldığını duyurdu. Çevre ve Şehircilik..

TİM'den Odamıza Ziyaret

TİM Başkanı İsmail Gülle ve yönetimi, Sivas Ticaret ve Sanayi Odamızı (STSO) ziyaret etti. Ziyarette Sivas’ta ilk ihracat yapan bir firmaya da plaket verildi.   4 Eylül etkinlikleri kapsamında Sivas Ticaret ve Sanayi Odamızın (STSO) daveti ile Sivas’a gelen Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle ve heyeti,..

Eken, Sivas ve Yatırım İmkanlarını...

Sivas Ticaret ve Sanayi Odamız (STSO) Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, Sivas’ta düzenlenen Orta Anadolu Ekonomi Forumu programında  "Orta Anadolu Bölgesi´nde Ekonomi, Sanayi ve Büyüme" konulu 2. oturuma konuşmacı olarak katılarak Sivas, teşvikler ve yatırım imkanlarını anlattı. Eken, Sivas’ın bir çok konuda..

Odamız ile CÜ Arasında Protokol...

Sivas Ticaret ve Sanayi Odamız (STSO) ile Sivas Cumhuriyet Üniversitesi arasında eğitim işbirliği protokolü imzalandı. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ve SCÜ Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız tarafından imzalanan protokol kapsamında yapılan saha ön çalışmalarında, daha etkin işbirliklerinin sürdürülebilirliğin..
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası