EXPO ANTAD & ALIMENTERIA 2019 MEXICO FUARI HK.

EXPO ANTAD & ALIMENTERIA 2019 MEXICO FUARI HK.


Sayın Üyemiz,

 

Guadalajara / Meksika'da, 05 - 07 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Expo Antad & Alimentaria 2019 Uluslararası Gıda, İçecek ve Süpermarket Fuarı'nın Türkiye milli katılım organizasyonunun İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilmesi planlanmaktadır.

 

Expo Antad & Alimentaria fuarı bu sene 36. kez düzenlenecek olup genel ticaret fuarı niteliğinde olan söz konusu fuarda gıda ve içeceğin yanı sıra kozmetik, otomotiv, bilgisayar ve iletişim teknolojileri, mobilya ve aksesuarları, alkollü içecekler, sağlık, restoran ürünleri, lojistik gibi birçok sektörden katılımcıya ulaşmak mümkündür.

 

2018 yılında 55.000 m2'lik sergi alanında, gıda sektörü ağırlıklı olmak üzere hemen hemen her sektörde faaliyet gösteren 1.900 katılımcıya ve 37.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. Walmart, Soriana, Waldo's, Chedraui, Ley, S*Mart, Comercial Mexicana ve Grupo Idea gibi Amerika kıtasının en büyük perakende zincirlerinin direkt katılımcı olarak hazır bulunduğu Expo Antad & Alimentaria Fuarı, genel itibariyle Latin Amerika kıtasına hitap etmektedir.

 

Birçok ülkede sayısız milli katılım organizasyonu düzenleyen İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği, fuara bu yıl da milli katılım düzenlemek üzere çalışmalarına başlamıştır. Bu doğrultuda çalışmaları sağlıklı olarak yürütülebilmek amacıyla, konstrüksiyon ve kiralanacak alan tespitinde kullanılmak üzere fuara başvuruda bulunmayı planlayan üyelerimizin 12 Kasım 2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar kaç metrekareyle katılmak istediklerine ilişkin Ek'te yer alan ön başvuru formlarını İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğinin 0 212 454 05 01 - 02 numaralı faksına veya hububat@iib.org.tr e-posta adresine göndermeleri hususu bilgilerine sunulur.

 

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ

Hububat Birliği Koordinasyon Şubesi

 

Bilgi için irtibat: 

Ayşe EKİNCİ 

Tel: 0212 454 06 89 

Faks: 0212 454 05 01 - 02

 

EK: Ön başvuru formu (1 sayfa)

Dosya Eki:
Başvuru Formu
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası