BAKAN YARDIMCILARI VE MİLLETVEKİLLERİ ZİYARET EDİLDİ

Haber Resimleri

Habere İlişkin Dosyalar

BAKAN YARDIMCILARI VE MİLLETVEKİLLERİ ZİYARET EDİLDİ


Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, Meclis Başkan Vekilimiz Burhan Demirkaynak ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden oluşan heyet Ankara’da Bakan Yardımcıları ve Sivas Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ve beraberindeki heyet, Ulaştırma Bakanlığı Bakan Yardımcısı olarak atanan eski dönem Milletvekili Selim Dursun’u ziyaret ederek, başarılar diledi. Başkanımız Mustafa Eken, ziyarette azami yük kapasitesi 3500 kg dahil olan araçların kantarlara girmemesi konusunu gündeme taşıyarak, talepte bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ve beraberindeki heyet, Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcısı olarak atanan eski dönem Milletvekili Hilmi Bilgin’i ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Sivas’a yapılacak projeler konusunda görüş alış verişinde bulunuldu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ve beraberindeki heyet,  Milli Savunma Komisyon Başkanı İsmet Yılmaz’ı TBMM’de ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette 2. Üniversitenin yeri ve zamanlaması konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ve beraberindeki heyet, AK Parti Milletvekili Semiha Ekinci’yi TBMM’de ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ve beraberindeki heyet, AK Parti Milletvekili Habib Soluk’u TBMM’de ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette, Sivas’ın yatırım ve teşviklerde 5 veya 6 bölgeye yükselmesi ile Demirağ OSB’ye yapılacak projeler görüşüldü.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası