SİVAS’IN RENKLERİ YÖREX'TE TANITILDI

Haber Resimleri

Habere İlişkin Dosyalar

SİVAS’IN RENKLERİ YÖREX'TE TANITILDI


“Sizin Oraların Nesi Meşhur” sloganı ile Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) desteğiyle Antalya’da 9. düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı’nın YÖREX açılışı gerçekleştirildi.

Antalya Expo Center'da 24-28 Ekim tarihleri arasında düzenlenen fuarın açılışına Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Habip Asan, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, Meclis Başkanımız Çetin Yıldırım ve Meclis Üyelerimiz, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ile Türkiye'nin birçok ilinden oda ve borsa başkanı katıldı.

Antalya'da 5 gün boyunca 72 il ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden katılımcılara ev sahipliği yapan YÖREX'te bu yıl 485 kurum ve firma bulunuyor. Türkiye'nin 7 bölgesinden onlarca ilden getirilen yöresel lezzetler ve değerlerin sergilendiği fuarda Sivas standında dünyaca ünlü Kangal Köpeği, Sivas Sucuğu, Sivas Pastırması, Sivas Tuzu, Sivas Balı, Kuşburnu ve Pezik Turşusu tanıtıldı. Ayrıca ziyaretçilere ücretsiz Tescilli Sivas Köftesi ikram edildi.

Sivas standını ziyaret eden TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na köfte ikram edildi.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası