VALİ GÜL’DEN ODAMIZA VEDA ZİYARETİ

Haber Resimleri

Habere İlişkin Dosyalar

VALİ GÜL’DEN ODAMIZA VEDA ZİYARETİ


Valiler kararnamesi ile Gaziantep Valiliğine atanan Sivas Valisi Davut Gül, Odamıza veda ziyaretinde bulundu. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ile görüşen Vali Gül, ilk defa Vali olarak görev yaptığı Sivas’ta güzel projelere imza attıklarını söyledi.

 Vali Gül, “Gaziantep’te göreve başladıktan sonra Sivas ile Gaziantep arasında bir köprü kurmak istiyorum. Gaziantep’teki iş adamları ile Sivaslı iş adamlarımızı gerçekleştireceğimiz ortak toplantılar ile tanıştırmak, Sivas’ı tanımalarına ve yatırım yapmalarına vesile olmak en büyük arzum. Sivas’ı ve Sivaslıları çok seviyorum. Bu bağlamda, Sizlerin ve Sivas halkının haklarınızı helal etmenizi istiyorum. Gaziantep'te bir eviniz olduğunu bilmenizi arzu ediyorum." dedi.

Vali Gül'e ziyaretlerinden ve Sivas’a yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekküreden Yönetim Kurulu Başkanımız  Mustafa Eken ise, " Sivas'a güzel hizmetler ve yatırımlar kazandırdınız. İş dünyası olarak teşekkür ediyoruz. Yeni görev yerinizin hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası