EKEN, ENFLASYONLA MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

Haber Resimleri

Habere İlişkin Dosyalar

EKEN, ENFLASYONLA MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ


Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, 2019’da devam edecek olan Enflasyonla Mücadele kampanyasına öncülük ederek, kendi işyerinden start verdi. Başkan Eken, “Amacımız enflasyonla topyekun mücadele etmektir. Tüm üyelerimizi milli birlik duyguları içerisinde kampanyaya destek vermeye davet ediyorum” dedi.

“Türk iş dünyası olarak, taşın altına elimizi koymaktan çekinmeyeceğiz” diyen Başkan Eken, düzenlendiği programda kurucusu olduğu Sivas Doğa Koleji’nde velilere müjdeler verdi.

Eken, “Ülkemizin milli bir dayanışma içerisinde olduğu bir dönemde bizler de yüzde 30’a varan enflasyona karşı velilerimizi ezdirmemek için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceğiz.  Bu kampanyayı kendi firmalarımız ile başlatarak, destekleyeceğiz.2019-2020 döneminde İlkokul ve ana okulda okuyan öğrencilerimizin eğitimlerinde zam yapmayarak, ortaokul ve lisede devam eden öğrencilerimiz ve yeni kayıt yaptıracak öğrencilerimizin eğitim ücretlerini sadece 900 tl kişi başı artırarak 2 milyon lira ile kampanyaya destek olduk. İnanıyorum ki, sağlayacağımız birliktelik ile ilimiz ve ülkemiz ekonomisinde yaşanan bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız. Gelecek güzel yarınlar için çalışmaya, üretmeye, istihdam sağlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası