YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ PERSONELLERLE BAYRAMLAŞTI

Haber Resimleri

Habere İlişkin Dosyalar

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ PERSONELLERLE BAYRAMLAŞTI


Sivas Ticaret ve Sanayi Odamız (STSO) Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, odamız çalışanlarıyla bayramlaşma programında bir araya geldi.

STSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, personellerimiz ile sohbet ederek özverili çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

STSO’nun büyük ve köklü bir aile olduğunu belirten Eken, “Personelimizin, üyelerimizin, Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri, İstişare Kurulu Üyeleri, Genç Girişimciler,Kadın Girişimciler kurulu üyelerimin bayramını kutluyorum, hayırlı bayramlar diliyorum. Odamız olarak var gücümüzle tüm kadromuzla, meclis üyelerimizle, istişare kurulumuzla, kadın ve genç girişimcilerimizle ve en önemlisi 7 bin üyemizle Sivas’ın geleceği için çabamız gayretimiz mücadelemiz devam edecek diyorum. Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın diyorum” dedi.

Eken, STSO basın danışmanlığı görevinden ayrılan Orhan Koçyiğit’e hizmetlerinden ötürü teşekkür ederek plaket takdim ederek, “Orhan Koçyiğit, kendi arzusuyla aramızda hiçbir sıkıntı olmadan, 19 Ağustos itibarıyla aramızdan ayrılacak. Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine odamız ve sizlerin adına teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler tabi önemli. Odanın tanıtımı için basın ve basın danışmanlığı çok önemlidir. Bugüne kadar alnının akıyla bu işini tamamladı. Bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz. Yolu ve bahtı açık olsun. Bugün itibarıyla Hakan Kaleli basın danışmanı olarak aramıza katıldı. Hakan Kaleli kardeşime de yeni görevinde başarılar diliyorum, hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Orhan Koçyiğit ise “Biz iyilikle güzellikle çalıştık. Her zaman için Ticaret ve Sanayi Odasının menfaatlerini ön planda tuttuk. Odanın akıbeti için biz ailemizden feragat ettik. Ama çok şükür bugünlere geldik. Bende hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası